To by se nám nemuselo vymstít...

 NAZDÁREK!!!

Zavítali jste na stránky skupinky lidí scházejících se při akcích oddechového, či relaxačního ražení. Jednou z našich stěžejních aktivit je společné muzicírování po nejrůznějších sešlostech, oslavách, či hudebních festivalech. Rozhodli jsme se této naší aktivitě věnovat webovou prezentaci, kterou jsme pojmenovali jako naši skupinu: "Nápoj zdarma".

Snažíme se Vás na těchto stránkách pravidelně informovat o tom, co se právě u nás děje, co se konalo, či co pro Vás připravujeme. Doufáme, že se nám to daří dostatečně srozumitelně a přehledně. Přejeme Vám příjemné pobrouzdáníčko a kdybyste cítili potřebu nám cokoliv sdělit, tak neváhejte a využijte Návštěvní knihu! 

 

 

 

Novinky

09.11.2008 13:00

Novinka ze všech nejprvnější...

Ano ano, konečně se nám povedlo spustit webovou prezentaci. Pro veliký nátlak ze všech možných stran jsme se rozhodli, že konečně pronikneme do tajů internetu a touto cestou budeme o sobě dávat vědět. Chtěli bychom se Vám pokusit stručně a jasně sdělit, proč byste se na tuto stránku...

Nahrávky

24.08.2009 20:00

Poslechněte si něco od nás...

V sekci -Bandzone- je odkaz na naši prezentaci na webstránkách Bandzone, kde si můžete poslechnout několik nahrávek - novější z alba "Neperlivá" i některé z našich starších projektů.    

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode